دارو

شیر خشک آپتامیل پپتی جونیور در کدام داروخانه تهران

شیر خشک آپتامیل پپتی جونیور نوتریشیا (Nutricia Aptamil Pepti Junior Milk Powder) تحت لیسانس کشور هلند است. آپتامیل پپتی جونیور مخصوص نوزادان مبتلا به آلرژی به شیر گاو و سوءجذب از بدو تولد به بعد است و به تقویت سیستم ایمنی کمک می کند.

پپتی جونیور برای نوزادان آلرژیک

شیر خشک آپتامیل پپتی جونیور مخصوص شیرخوارانی است که مبتلا به آلرژی به پروتئین شیر گاو، عدم تحمل غذایی و سوءجذب می باشند. به همین جهت غیر از این که حاوی پروتئین Whey هیدرولیز شده است، حاوی MCT است. همچنین بدون لاکتوز می باشد. تفاوت این شیرخشک با AL-110 در این است که در AL-110 از پروتئین کازئین هیدرولیز شده استفاده شده در صورتی که در این شیر از پروتئین Whey هیدرولیز شده استفاده شده است. ارزش تغذیه ای Whey بیشتر، طعم آن هم بهتر از کازئین و هضم آن راحت تر است.

نحوه مصرف آپتامیل پپتی جونیور

ابتدا قطعات شیشه شیر را به خوبی بشویید و بجوشانید. آب آشامیدنی را بجوشانید و منتظر بمانید ولرم شود تا ویتامین های موجود در شیر از بین نرود. سپس با توجه به جدول شیردهی به میزان نیاز از پودر شیر خشک کودک را به صورت پیمانه سر صاف درون مقدار کافی آب بریزید. درب شیشه شیر را ببندید و به خوبی تکان دهید. در نهایت حرارت شیشه را با مچ دست خود تست کنید و اگر ملایم بود کودک خود را سریعا تغذیه کنید.

  • بعد از باز شدن درب شیر خشک هایی که به صورت پودر هستند، بنابر توصیه شرکت سازنده حداکثر بین ۴-۳ هفته قابل استفاده هستند. بنابراین پس از این مدت باید از مصرف آن ها خودداری کرد.
  • پس از آماده‌سازی شیر خشک هایی که به صورت پودر هستند، حداکثر زمان توصیه شده برای استفاده از آن ۲-۱ ساعت است، پس از آن بهتر است از شیر مذکور استفاده نگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا