سرگرمی

خطای دید | فقط %1 از افراد می تونن زیر 20 ثانیه ریموت تلویزیون را در این تصویر پیدا کنند!

ریموت کجاست؟ یکی از سؤالات مشترک در هر خانه‌ای است. گاهی پیدا کردن ریموت تلویزیون، واقعاً دشوار است و زمان زیادی می‌برد. این خطای دید به شما فرصت می‌دهد تا این لحظه را دوباره تجربه کنید. ریموت را در ۲۰ ثانیه پیدا کنید.

آزمون خطای دید امروز بیشتر یک معمای ذهنی است. از طریق تصویر خطای دید امروز، چیز پنهانی درباره شخصیت شما آشکار نمی‌شود، اما تمرین جالب و ذهنی خواهد بود.

به گفته روان‌شناسان، خطاهای دید مواردی هستند که سیستم بصری مغز واقعیت را به عنوان چیزی که نیست تفسیر می‌کند، که اساساً بیننده را فریب می‌دهد.

در تصویر خطای دید امروز، چالش پیدا کردن ریموت گم‌شده در میان انبوهی از مبلمان در ۲۰ ثانیه را به شما می‌دهیم. اگر موفق شوید، جزء ۱٪ از افراد خواهید بود. پس پیش به سوی یافتن آن ریموت گم‌شده!

قوانین اولیه

پیش از نگاه کردن به تصویر، چشم‌هایتان را به مدت ۵ ثانیه ببندید.

ذهنتان را از همه سر و صداهای پس‌زمینه خالی کنید.

چشم‌هایتان را باز کنید و فقط به مدت ۲۰ ثانیه به تصویر نگاه کنید.

اگر پیش از این زمان ریموت را پیدا کردید، زمانتان را از طریق بخش نظرات به ما اطلاع دهید.

زمان شما اکنون شروع می‌شود.

می‌توانید قطعات مختلفی از مبلمان را در تصویر ببینید، می‌توانید مجموعه‌های مبلی، صندلی‌ها، بالشتک‌ها، گلدان‌ها و چراغ‌ها را در تصویر ببینید. همچنین ممکن است فرش‌ها، آینه‌ها، چراغ‌قوه‌ها و بیشتر را در تصویر ببینید اما آیا ریموت را دیدید؟

امیدواریم بسیاری از شما ریموت را ظرف ۲۰ ثانیه پیدا کنید.

اگر پیدا نکردید، اجازه دهید به شما کمک کنیم تا آن را پیدا کنید. اکثر مردم ادعا کرده‌اند که ریموت را در میانگین ۴۰ ثانیه پیدا کرده‌اند. اما ما به برندگان نیاز داریم. پس برای خوانندگان ما فقط ۲۰ ثانیه است.

هنگام شروع این آزمایش‌ها، توصیه می‌شود ابتدا از بالای تصویر شروع کنید، سپس به پایین بروید و در نهایت به قسمت میانی تصویر نگاه کنید. اعتماد کنید، اکثر معماهای ذهنی پاسخ خود را به این شیوه طراحی کرده‌اند.

پس از این نکته در تصویر پیروی کنید و دوباره به آن نگاهی بیندازید.

می‌دانیم اکثر مردم با استفاده از این ترفند ریموت را پیدا کرده‌اند.

اگر هنوز پیدا نکرده‌اید، واقعاً در خطای دید گم شده‌اید. ریموت در پایین‌ترین خط از مبلمان‌ها پنهان شده و درست در وسط خط قرار دارد. حالا باید آن را پیدا کنید.

محل ریموت گمشده

این آزمون خطای دید توسط یک شرکت مبلمان بریتانیایی به نام ScS منتشر شده است. آنها معماهای مغزی خطای دید متعددی با موضوع طراحی داخلی منتشر کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا