پزشکی و سلامت

نیتروطب، همراه شما در هر قدم سلامتی

سلامتی یک سرمایه بی‌قیمت است و نیتروطب سعی به ارائه خدمات گسترده و شامل هر جانبه‌ای که به بهبود سلامتی شما کمک می‌کند، متعهد است. از انتشار مقالات آموزشی گرفته تا ارائه خدمات پرستاری در منزل و مشاوره آنلاین با پزشکان متخصص، همه چیز در یک پلتفرم منحصر به فرد در سایت نیتروطب ارائه می شود.

نیتروطب یک استارتاپ جدید در حوزه‌ی سلامت با کادری مجرب و جوان است که از سال ۱۴۰۱ فعالیت خود را با خدمات مجازی و مرکز مراقبت در منزل آغاز کرده‌است. مرکز مراقبت در منزل این استارتاپ در شهر قزوین نیز از دی ماه مجوز فعالیت خود را گرفته و با تمرکز روی ارایه خدمات درمانی در منزل، کار خود را شروع کرده‌است.

خواندنی‌های سلامت نیتروطب چه بخش هایی دارد؟

این قسمت از سایت به آگاه‌سازی در رابطه با بهداشت و سلامت می‌پردازد و نوشته‌های آن در ۴ بخش طبقه‌بندی می‌شود:

 • پیش‌گیری
 • مراقبت
 • تناسب اندام
 • خبر

نوشته‌ها در هر بخش به بخشی از نیاز شما به دانش پایه در رابطه با سلامت شخصی و خانوادگی‌تان می‌پردازد و در رابطه با آن‌ها آگاه‌سازی می‌کند. این نوشته با رفرنس‌های علمی به‌روز و آنلاین و مطابق جدیدترین پژوهش‌ها بازنگری می‌شود تا به‌روز اطلاعات را شامل شود.

هدف نیتروطب از خواندنی‌های سلامت چیست؟

هدف مجموعه‌ی نیتروطب از این بخش:

 1. آگاه‌سازی و افزایش دانش بهداشتی جامعه
 2. اصلاح فرهنگ‌های غلط بهداشتی
 3. پاسخ درست به پرسش‌های گوناگون مردم
 4. کاهش بار تحمیل‌شده بر کادر درمان کشور

با توجه به شلوغی مرکزهای بهداشت و بیمارستان‌ها شاید پزشکان و پرستاران و سایر کارشناسان شاغل در این بخش‌ها فرصت پاسخ‌گویی مناسب به پرسش‌های همراهان بیماران را نداشته‌باشند؛ نیتروطب تدبیری چیده تا در خواندنی‌های سلامت پاسخ کامل و بدون غلط دریافت کنید.

سلامت هر کس و اطرافیانش یک نگرانی مهم و همیشگی است، در زمان‌های خطر و اورژانسی همراهان بیمار با استرس شدید روبه‌رو هستند و سوال همیشگی آن‌ها این است که چه بر سر عزیزشان آمده و در آینده چه کارهایی برای وی باید انجام دهند یا ندهند.

نیتروطب با تیم نویسندگی جوان و دارای علم به‌روز و تکنولوژی جهانی، سعی دارد یک مجموعه تهیه کند تا شما در مراجعه به آن پاسخ مناسب را دریافت کنید و اگر نیاز به همراهی مداخله‌ای مانند مراقبت‌های درمانی گوناگون نیاز داشتید، با مرکز مراقبت در منزل، فروش و اجاره تجهیزات در تلاش است تا به نیازهای پیش‌گیرانه و درمانی شما پاسخ مناسب دهد.

چرا نیتروطب؟

شاید شما با سایت نیتروطب یا سایر سایت‌های سلامت آشنا باشید و از مطلب‌های آن‌ها استفاده کرده‌باشید؛ این سایت‌ها به بخش‌های گوناگونی از حوزه‌ی سلامت می‌پردازند و در این زمینه، آشنایی با نیتروطب می‌تواند مکمل آن‌ها باشد.

مزیت خواندنی‌های سلامت نیتروطب، به‌روز و علمی بودن آن است. نوشته‌های نیتروطب به‌صورت دوره‌ای با رفرنس‌های جهانی مانند Uptodate, CDC, WHO, AHA و سایر مرجع‌های علمی پزشکی بررسی و ویرایش می‌شود. این مجموعه با کادر جوان خود، سعی در پویایی و کاهش اشتباه‌های احتمالی دارد و هر روز تلاش خود را در این زمینه صرف می‌کند.

این مجموعه برای کسانی که فرصت مطالعه محدود و روز شلوغی دارند هم چاره‌ای اندیشیده‌است.همراه مطلب‌های موجود در سایت، بخش چندرسانه‌ای آن با فیلم و پادکست‌های گوناگون با محتوای نوشته‌های سایت نیتروطب دردسترس این دسته از مخاطبین سایت است.

در خواندنی‌های سلامت نیتروطب چه نوشته‌هایی خواهیم یافت؟

اگر شما جهت مطالعه‌ی روزانه و پی‌گیری جدیدترین نوشته‌های آن به سایت نیتروطب مراجعه کنید، نیاز خواهیدداشت تا استراتژی طبقه‌بندی آن‌ها را بدانید و طبق خواسته‌ی خود، نوشته‌های گوناگونی دردسترس داشته‌باشید؛ پس نیاز است به معرفی این زیردسته‌ها بپردازیم.

دسته‌ی پیش‌گیری خواندنی‌های سلامت

در این دسته به معرفی بیماری‌ها و علت‌های زمینه‌ای و درمان آن‌ها پرداخته‌می‌شود؛ نوشته‌های این بخش شما را راهنمایی می‌کند تا با نشانه‌های خطر آشنا شوید و مراجعه‌ی به‌موقع به پزشک و اورژانس داشته‌باشید و نیازهای پیش‌گیرانه مانند واکسن‌های لازم، راه‌های انتقال، فاکتورهای تشدیدکننده و رفتارهای مستعدکننده را معرفی می‌کند. به‌طبع دوری از این‌ها باعث بهبود کیفیت بهداشتی زندگی می‌شود و مراجعه به‌موقع باعث کاهش عارضه‌ی بیماری‌ست.

مکمل این بخش، ابزارهای سلامت و خدمات مشاوره‌ای آنلاین پزشکی، پرستاری، روانشانسی و تغذیه است که در صورت نیاز می‌توانید به آن مراجعه و پاسخ‌های تکمیلی دریافت کنید.

دسته‌ی مراقبت خواندنی‌های سلامت

این بخش نیز در ادامه‌ی پیش‌گیری و به معرفی عارضه‌های بیماری‌ها، سندروم‌های احتمالی، داروهای گوناگون و عارضه‌های آن‌ها می‌پردازد و با کنار هم گذاشتن این دو، سوال‌های شما در مراجعه به بیمارستان و درمانگاه‌ها پاسخ داده‌می‌شود.

در تکمیل این بخش نیز می‌توانید از خدمات مشاوره‌ای و فروش و اجاره‌ی تجهیزات پزشکی استفاده کنید تا تمام نیازهای سلامتی شما برطرف شود.

دسته تناسب اندام خواندنی‌های سلامت

بخش آخر مورد نیاز شما برای داشتن یک زندگی سالم فعالیت بدنی مناسب همراه رژیم غذایی سالم است. در این بخش آموزش انجام درست حرکت‌های ورزشی گوناگون، برنامه‌های ورزشی برای حفظ سلامتی در خانه و باشگاه، در کنار رژیم‌های غذایی برای کاهش وزن کوتاه‌مدت یا طولانی‌مدت و حتا چاقی بیابید.

در این بخش معرفی ورزش‌های گوناگون و رژیم‌های متنوع و بررسی مزیت‌ها و ضررهای احتمالی آن‌ها باعث می‌شود تا با دید درست آن‌ها را انتخاب کنیم و در ادامه‌ی آن‌ها نیز راسخ‌تر باشیم.

دسته‌ی خبر خواندنی‌های سلامت

خبرهای روز سلامت با پی‌گیری تازه‌های سلامت، جدیدترین تغییرها و پژوهش‌های علم پزشکی جهان در این بخش مشاهده‌می‌کنید. خبرهای سلامت نیتروطب برای پرداختن به شایعه نیست؛ در این بخش با جدیدترین خبرهای رفرنس‌های جهانی بهداشت و سلامت مانند NEJM, CDC, WHO همراه خواهیدشد و داغ‌ترین آن‌ها را به‌صورت ترجمه خواهید داشت.

سایر بخش‌ها و فعالیت‌های مجموعه نیتروطب

همان‌طور که می‌دانید مجموعه‌ی نیتروطب در راستای یک فعالیت به‌خصوص حرکت نمی‌کند و در تلاش است به نیازهای درمانی شهروندان، پاسخ مناسب و کامل دهد.

این مجموعه در کنار خواندنی‌های سلامت خود، ابزارهای سلامت، کلیپ، پادکست، اجاره و فروش تجهیزات پزشکی و خدمات مشاوره‌ای دارد که در تکمیل نوشته‌های بخش‌های مختلف سایت قابل استفاده و دردسترس است.

 • خدمات مشاوره‌ای به صورت محرمانه و در بستر سایت یا تماس تلفنی با کارشناسان و متخصصان رشته‌ی مربوط انجام می‌شود و شما می‌توانید هر روز هفته از این خدمات استفاده کنید.
 • ابزارهای سلامت شامل محاسبه‌ی M.I، آزمون I.Q، کالری‌سنج و… است؛ شما می‌توانید با استفاده از این بخش در لاغرشدن یا وزن‌گیری خود استفاده کنید. اگر قابلیت دیگری مدنظر شماست، می‌توانید به کارشناسان این استارتاپ اطلاع دهید تا بررسی کنند و در برنامه‌ی شرکت قرار دهند.
 • تفسیر آزمایش و گرافی هم خدمت دیگری است که با کمک پزشکان و پرستاران مجموعه انجام می‌شود و شما می‌توانید هرگونه آزمایش یا تصویربرداری دارید برای ما بفرستید تا با تفسیر آن به بیماری احتمالی که باعث رنج شما شده پی‌برد.
 • خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل قزوین نیتروطب با خدمات گوناگون و به‌صورت آزمایشی و حضوری در شهر قزوین شروع به فعالیت کرده‌است؛ این بخش از مجموعه به ارایه‌ی خدمات گوناگون شامل: تزریق عضلانی و وریدی، مراقبت‌های پرستاری، گرفتن آزمایش در منزل و سایر نیازهای درمانگاهی مردم ایران در منزل خودشان می‌پردازد.

هم‌اکنون با ما همراه شوید و به عنوان یک شریک در سلامتی، مسیر بهبود سلامتی و زندگی بهترتان را شروع کنید. برای دسترسی به تمامی این خدمات و آخرین مقالات، به نیتروطب مراجعه کنید. www.nitrotab.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا