تغذیه سالم

درمان عفونت واژن با عسل

درمان عفونت واژن با عسل یکی از روش های درمانی جهت از بین بردن عفونت های واژن می باشد که آن را درمان شناخته شده ای نمی دانند. اما با این وجود بسیاری از خانم ها درمان زخم دهانه رحم با عسل را انجام داده اند و رضایت داشته اند. درمان عفونت رحم با عسل با اینکه یکی از روش های شناخته شده نمی باشد رضایت بیشتر خانم ها را به دنبال داشته است. بنابراین باید بدانید که عسل برای درمان کردن عفونت های زنانه خواص زیادی دارد.

درمان عفونت واژن با عسل

برای اینکه اقدام به درمان عفونت واژن با عسل نمایید باید بدانید که عسل چه مشکلات و بیماری هایی را در واژن و رحم درمان می کند. برخی از خواص مهمی که عسل برای درمان زخم دهانه رحم و عفونت های رحم دارد عبارت می باشد از:

کاهش درد دوران قاعدگی

شما می توانید در دوران قاعدگی خود به عنوان مسکن از عسل استفاده کنید. مصرف روزانه عسل درد دوران قاعدگی شما را تا حد بسیار زیادی درمان می کند.

درمان عفونت قارچی

آن دسته از خانم هایی که دچار عفونت قارچی می شوند می توانند برای کاهش دادن میکروب های واژن خود از این ترکیب بی نظیر استفاده نمایند. عفونت های قارچی برای بسیاری از خانم ها به وجود می آید که با استفاده از این روش درمان می شوند.

درمان عفونت رحم

عفونت هایی که در رحم شما به وجود می آید با استفاده از عسل درمان می گردد. شما می توانید روی ناحیه مورد نظر خود را با عسل به خوبی بپوشانید و به مدت ۲۰ دقیقه آن را در همان حالت بگذارید. سپس عسل را با آب ولرم باید به خوبی شستشو دهید.

درمان عفونت مجاری ادراری

مجاری ادراری شما با استفاده از عسل به خوبی درمان می شود. شما می توانید روزی دوبار عسل را برای درمان عفونت های مجاری ادراری خود را مورد استفاده قرار دهید.

درمان تنبلی تخمدان

شما می توانید برای تنبلی تخمدان خود می توانید از عسل استفاده کنید. امروزه بسیاری از خانم ها به جز درمان عفونت واژن با عسل از این ماده طبیعی برای درمان تنبلی تخمدان خود استفاده می نمایند.

برای درمان عفونت واژن با عسل چگونه باید اقدام کنیم؟

شما برای درمان و استفاده از عسل باید ناحیه مورد نظرتان را تمیز کنید و سپس عسل را به خوبی به آن بخش بمالید. شما می توانید بی حال بودن و درد در ناحیه واژن را به خوبی با استفاده از این روش از بین ببرید. بسیاری از افراد سیر و یا ادویه های دیگر را با عسل ترکیب می کنند تا تاثیر درمانی آن را دریافت نمایند.

برای درمان عفونت رحم و واژن چه مقدار عسل نیاز است استفاده کنیم؟

 شما می توانید برای درمان عفونت های خود روزانه از عسل استفاده کنید. استفاده خوراکی و موضعی از عسل می تواند عفونت های رحم شما را به خوبی درمان نماید، عسل را شما می توانید هفته ای یکبار هم برای درمان مورد استفاده قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا