دارو

قرص ویتامین ث ۲۵۰ جویدنی برای چی خوبه

قرص ویتامین ث جویدنی برای چیست

قرص جویدنی ویتامین C ۲۵۰ میلی گرم دارو پخش حاوی مقدار متوسطی از ویتامین ث است. این قرص در پیشگیری و درمان اسکوروی به عنوان آنتی اکسیدان در فرمولاسیون فرآورده‌های دارویی و صنایع غذایی، همراه با دفروکسامین در درمان تالاسمی و در فقر آهن به منظور افزایش جذب گوارشی آهن و نیز برای اسیدی کردن ادرار به کار می‌رود. همچنین این ویتامین به تامین ویتامین ث مورد نیاز بدن و سلامت سیستم ایمنی کمک می‌کند.

خواص قرص جویدنی ویتامین ث ۲۵۰

ویتامین سی یک ویتامین محلول در آب و ضروری برای سنتز و نگهداری کلاژن و مواد داخل سلولی بافت‌های بدن، عروق خونی، غضروف، استخوان‌ها، دندان‌ها، پوست و تاندون‌ها است. همچنین این ویتامین برای ترمیم زخم و مقاومت در برابر عفونت لازم است. ویتامین ث یک آنتی اکسیدان قوی و عامل احیاکننده اساسی برای بسیاری از فعالیت‌های آنزیمی سلول و فرایندهای نقل و انتقال الکترون است. از آنجایی که بدن انسان قادر به سنتز ویتامین سی نیست، بنابراین باید آن را به صورت روزانه و از منابع خارج از بدن تامین نماید. ویتامین ث جویدنی داروپخش یک مکمل مناسب جهت تامین ویتامین ث مورد نیاز بدن است.

  • آنتی اکسیدان قوی و ضد سرطان
  • بهبود سیستم قلبی و عروقی
  • افزایش جذب آهن در روده
  • تقویت سیستم ایمنی بدن
  • فاقد گلوتن
با این چای سرد سرشار از ویتامین C و آنتی‌اکسیدان‌ سیستم ایمنی بدنت رو تقویت کن

نحوه مصرف قرص جویدنی ویتامین ث ۲۵۰

مصرف ویتامین ث به مقدار توصیه شده در هر زمان بی خطر است. بهترین زمان مصرف قرص ویتامین c، صبح نیم ساعت قبل از صبحانه با معده خالی است. در مصرف این مکمل فقط به این موضوع توجه داشته باشید که معده باید خالی باشد تا این ویتامین به خوبی جذب بدن شود. مصرف ویتامین سی جذب آهن را افزایش می‌دهد در نتیجه توصیه می‌شود قرص آهن را با ویتامین سی مصرف کنید. در صورت نیاز در افراد بزرگسال، مصرف روزانه ۲-۱ قرص به صورت جویدنی توصیه می‌شود.

نحوه نگهداری قرص جویدنی ویتامین ث ۲۵۰

در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی گراد، دور از نور، رطوبت و یخ زدگی نگهداری شود. دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

موارد منع مصرف قرص جویدنی ویتامین ث

چنانچه هر داروی دیگری مصرف می‌کنید قبل از مصرف این فرآورده با پزشک یا داروساز مشورت نمایید. مصرف در دوران بارداری و شیردهی فقط با تجویز پزشک مجاز است.

عوارض قرص ویتامین ث ۲۵۰ جویدنی

تاکنون عارضه جانبی برای این محصول ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا